CASTRICUM - Mocht u zaterdag 16 november nog niet met rood omcirkelt hebben in uw agenda, dan moet u dat toch echt gaan doen! Aanstaande zaterdag zal namelijk om 19.00 uur voor het eerst in ruim 8 jaar weer een veiling bij FC Castricum georganiseerd worden.
De laatste keer dat er een FCC Veiling werd georganiseerd dateert alweer van ruim acht jaar geleden. Zaterdag 9 april 2016 was de laatste editie dat de kantine van FC Castricum in het teken stond van de veiling, welke altijd een prachtig bedrag voor de club opleverde.
Op de achtergrond is er hard gewerkt om dit mooie initiatief weer nieuw leven in te blazen, en op 16 november om 19:00 uur zal de eerste kavel onder de hamer gaan. Het streven voor die avond is om er een enorm gezellige avond van te maken, waarbij het fantastisch zou zijn om een groot bedrag op te halen.
De opbrengsten van de veiling en de bijhorende loterij zijn van groot belang voor de club. Met het geld dat wordt ingezameld wordt er geïnvesteerd in een drietal doelen:
1. Ondersteuning van het jeugdvoetbal bij FC Castricum;
2. Structurele ondersteuning dames/meidenvoetbal bij FC Castricum;
3. Bijdrage aan overdekt terras aan voorzijde kantine FC Castricum.
Op de avond zullen ruim 150 kavels onder de hamer gaan. Met een grote variatie aan kavels komen de voetballiefhebbers ruimschoots aan bod. Van gesigneerde schoenen, shirts en boeken tot (VIP) toegangsbewijzen voor nationale en internationale wedstrijden. Diverse kavels die voor zowel jeugd als volwassenen teams zeer interessant zijn, en er is ook een grote hoeveelheid aan kavels waarop je kan bieden die niet-voetbalgerelateerd zijn. Oftewel, voor ieder wat wils.
Op de website van FC Castricum treft u de veilinggids en verdere aanvullende informatie. Zorg dus dat je er zaterdag 16 november bij bent! De eerste kavel gaat die avond om 19.00 uur onder de hamer. Met uw komst en bijdrage maken we de genoemde doelen mogelijk.