BEVERWIJK - Ze zijn in het dagelijks leven misschien niet altijd even zichtbaar, maar Beverwijk telt toch maar mooi ruim honderd kunstzinnige- en culturele organisaties. Eens in de twee jaar wordt de sluier getrokken van al deze organisaties die het leven zo leuk en aangenaam maken.

Op 14 september 2025 is het weer zover. Dan vindt op het Kerkplein de twaalfde editie plaats van de manifestatie Beverwijk Uit de Kunst (BUK). De hele dag zijn er optredens te zien: er is muziek, musical, dans, theater, film, beeldend werk en nog veel meer. Tientallen organisaties en kunstenaars presenteren hun werk. Op Beverwijk Uit de Kunst staan amateurs en professionals, grote organisaties en verenigingen en kleine ondernemingen naast elkaar. Het festival vindt plaats aan de voet van de Wijkertoren met podia bij Café Camille en in de Grote Kerk, de Bibliotheek en het Kennemer Theater.

De inschrijving is begonnen.
Organisaties en verenigingen, profs en amateurs, die zich willen presenteren tijdens Beverwijk Uit de Kunst kunnen zich aanmelden bij info@beverwijkuitdekunst.nl.